پیام مدیرعامل ایرانیان پوشش به مناسبت ۱۳ آذر روز ملی صنعت بیمه و سالروز تأسیس شرکت ایرانیان پوشش

پیام مدیرعامل ایرانیان پوشش به مناسبت ۱۳ آذر روز ملی صنعت بیمه و سالروز تأسیس شرکت ایرانیان پوشش


" 13 آذرماه روز ملی صنعت بیمه مبارک باد "

بی گمان، یکی از دارایی های ارزشمند ملی ما ایرانیان که مایه مباهات نیز می باشد، نهاد بیمه است. از اینروست که سیزده آذرماه، به مثابه نمادی از یک توفیق ملی، برای همه ما ایرانیان، بویژه فعالان صنعت بیمه، روزی پرخاطره و ماندنی است. این روز برای فعالان صنعت بیمه کشور یادآور تلاشی هدفمند و هوشمندانه برای کاشتن نهالی بود که امروزه به لطف خداوند و اقدامات مسئولانه متولیان و فعالان این عرصه به درخت تنومند و پرثمری تبدیل گشته است که هم میهنانمان در سایه آن با امینت خاطر آرمیده و از میوه های رنگارنگ آن سبدهایی چیده اند.

اما این روز پرخاطره و مبارک برای خانواده ایرانیان پوشش لطف مضاعفی دارد، از این جهت که با زادروز ایرانیان پوشش تقارن دارد. در روز سیزدهم آذرماه ۱۳۹۱ با هدف توسعه و تقویت صنعت بیمه کشور و افزایش اعتماد مردم ایران زمین به این خدمت ارزشمند، ایستگاه نوآوری صنعت بیمه – منهای فروش تأسیس شد. این شرکت امروز پس از گذشت ۸ سال از فعالیت در شرایط دشوار اقتصادی کشور توانسته است به لطف پروردگار و پشتوانه پرسنلی مجرب و کارآزموده شاخ و برگ زیادی به خود بگیرد و عملکرد درخشانی را از خود ارائه کند. خوش نامی در صنعت بیمه کشور، همکاری و تعامل گسترده با شرکت های بیمه ای، رضایت بیمه گذاران و بیمه گران از خدمات، متنوع سازی هرساله خدمات، دریافت نشان های شایستگی مسئولیت اجتماعی همگی دلالت بر ثابت قدمی و عزم جدی مدیریت این مجموعه در ادامه مسئولانه مسیر و هدفمندی تلاش هایش را دارد.

فرصت را مغتنم می شماریم و این روز را بهانه می کنیم تا به همه متولیان و فعالان عرصه صنعت بیمه کشور خدا قوت و شادباش بگویم. هر گونه کوششی که برای ایجاد، تحکیم و تقویت آن انجام می شود، شایسته تقدیر و ستودنی خواهد بود. امید است که این نهاد ارزشمند و پرثمر با همت مردم و متولیان دلسوز کشور هرچه بیش تر بال بگستراند و کسان بیشتری در سایه آن بیارامند و از میوه های آن بهره ببرند.

مراتب قدردانی و سپاس خود را خدمت مدیران و کارکنان محترم بیمه مرکزی بعنوان نهاد ناظر و تمام بیمه گران محترم بعنوان کارفرمایان و بیمه گذاران محترم بعنوان ولی نعمت ما و همکاران ارزیاب خسارت و همچنین تمام کارشناسان و کارکنان و مدیران شرکت ایرانیان پوشش ابراز داشته و امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم همچون گذشته موفق باشیم.

بدون شک، رسیدگی بالغ  بر دو میلیون پرونده خسارت حتی بدون یک فقره شکایت وارده و راه اندازی ۱۲ شرکت زیر مجموعه در زمینه ارزیابی ریسک، ایمنی، آکچوئری، حقوقی و وکالت، داوری، آموزش، پژوهش، رسانه، حسابرسی، تحقیق و IT و تمام  دستاوردهايي كه حاصل شده است، سهم داشته‌ايد و چه بسا بنده كم‌ترين نقش را ايفا كرده باشم. ان شاالله در کنار متولیان و ذینفعان این عرصه موجبات کار آفرینی و آبادانی بیشتر ایران اسلامی را فراهم آورد و برای ارتقای استاندارد زندگی هم میهنان از هیچ کوششی فروگذار نکند.

باتجدید احترام

ابراهیم ایران نژاد مدیر عامل

۱۳ آذر ۱۳۹۹


انتشار : 12 آذر 1399 - 19:09 -- کد خبر: 12822‘99’