شرکت بیمه نوین همایش علمی-پژوهشی خود را با هدف ایجاد هم‌افزایی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌ نیروهای علمی گروه‌ مالی اقتصاد نوین برگزار می‌کند.

همایش علمی-پژوهشی شرکت‌های گروه مالی اقتصاد نوین

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل بیمه نوین؛ همایش علمی-پژوهشی شرکت‌های گروه مالی اقتصاد نوین ویژه کارکنان شرکت‌های زیر مجموعه این گروه مالی و نیز نمایندگان و کارگزاران متعامل با بیمه نوین برگزار می‌شود.

بر همین اساس محورهای این همایش شامل؛ «مدیریت ریسک در بانک‌، بورس و بیمه»، «طراحی محصولات و خدمات مالی جدید در بازار ایران»، «بازاریابی و فروش محصولات مالی در بازار ایران»، «آینده پژوهی در حوزه‌های پولی و مالی»، «توسعه منابع انسانی در گروه‌های مالی»، «فرصت‌ها و راهکارهای ایجاد هم‌افزایی در گروه مالی اقتصاد نوین»، «حاکمیت شرکتی درگروه‌های مالی»، «کسب و کارهای نوپا در حوزه‌های پولی و مالی»، «نقش گروه‌های مالی در توسعه اقتصادی کشور» و «کاربرد فناوری اطلاعات در گروه‌های مالی»  می‌شوند.

مهلت ارسال مقالات برای همایش علمی-پژوهشی شرکت‌های گروه مالی اقتصاد نوین تا ۱۵ اردیبهشت ماه  و زمان برگزاری این همایش و اعلام نتایج  تیرماه سال جاری بوده و به پنج اثر برگزیده در این همایش جوایز نقدی تعلق خواهد گرفت.

علاقه‌مندان  واجد شرایط می‌توانند مقالات خود را به آدرس ایمیل conference@novininsurance.com ارسال و نیز جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط مقالات به سایت شرکت بیمه نوین به آدرس www.novininsurance.com  مراجعه کنند.

مطلب قبلیاز سوی رئیس کل بیمه مرکزی صادر شد: پروانه فعالیت شركت بیمه اتكایی ایران معین
مطلب بعدیرادیو مراقب بیمه- جمعه 5 فروردین 1401