به گزارش روابط عمومی بیمه سینا، دکتر رضا جعفری پس از بازدید از بخش‌های مختلف ساختمان جدید این شعبه در جمع همکاران، نمایندگان، بیمه‌گذاران و معاون منطقه آزاد چابهار بیان داشت: چابهار به عنوان یکی از نقاط مهم بندری و مرزی کشور که توسعه‌ی آن در سال‌های اخیر مورد توجه بیشتری قرار گرفته است، از اهمیت زیادی به لحاظ اقتصادی برخوردار است و تقویت مراودات تجاری با کشورهای همسایه در آن، توسعه‌ی بیمه را نیز به همراه دارد.

وی ادامه داد: صنعت بیمه با ارائه و شناساندن پوشش‌های متنوع خود به صنایع مختلف می‌تواند در رشد سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد همچون چابهار و همچنین ایجاد امنیت برای تجار داخلی و خارجی سهم بسزایی داشته باشد.

مدیرعامل بیمه سینا با اشاره به برخی شاخص‌های عملکردی بیمه سینا در سال‌جاری گفت: خوشبختانه گزارش میان دوره‌ای نشان‌دهنده‌ی به ثمر نشستن زحمات همکاران در ستاد و شعب بوده و قطعاً با توجه به برنامه‌های پیش‌رو، در پایان سال‌جاری اهداف بودجه را تحقق خواهیم بخشید.

دکتر جعفری با تأکید بر تلاش شعب برای معرفی صحیح پوشش‌های بیمه و توانمندی‌های بیمه سینا برای مدیریت ریسک‌های مختلف به مشتریان بالقوه افزود: بازاریابی هدفمند و با توجه به استراتژی‌های کلان باید مدنظر همکاران شعب قرار داشته باشد.

در این نشست، همچنین تعدادی از مسئولین و بیمه‌گذاران و به‌ویژه معاون منطقه آزاد چابهار به بیان دیدگاه‌ها و ظرفیت‌های بیمه‌ای منطقه پرداختند.

مطلب قبلیمدیرعامل بیمه رازی: نماینده بیمه صرفاً فروشنده نیست ؛باید بیمه گر، بازاریاب، مدیر ریسک و مشاور بیمه گزار باشد
مطلب بعدیمدیر بیمه‌های اشخاص تشریح کرد؛ جزییات طرح بیمه خدمات دندانپزشکی و ضمانت ایمپلنت سرمد