شعب ساری و گرگان بیمه حکمت با حضور مدیرعامل، اعضاء هیات مدیره و مدیران بیمه حکمت ، مدیران بانک حکمت ایرانیان و مقامات لشگری و کشوری افتتاح شدند.

به گزارش روابط عمومی بیمه حکمت، در راستای خدمت رسانی شرکت بیمه حکمت به مناطق شمالی کشور ، شعبه ساری و گرگان بیمه حکمت صبا با حضور مقامات لشگری و کشوری افتتاح شد.
بر اساس این گزارش ، امیر معمار باشی فرمانده لشگر ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه گرگان، ضمن تبریک به مناسبت افتتاح اولین شعبه بیمه حکمت در استانهای گلستان و مازندران خاطر نشان کرد:
جای خالی بیمه برای خدمت رسانی به پرسنل ارتش جمهوری اسلامی ایران احساس می شد که با راه اندازی مجموعه شرکت بیمه حکمت و نیز افتتاح شعبه جدید این شرکت در منطقه گلستان، زمینه خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به پرسنل زحمتکش ارتش جمهوری اسلامی ایران در این استان فراهم گردید.
در ادامه علی شعبانی مدیرعامل بیمه حکمت، ضمن ابراز خرسندی از افتتاح شعب ساری و گرگان، تاکید کرد، مردم ایران سزاوارترین مردم دنیا در زمان حال هستند که می توان با برنامه ریزی دقیق برای تامین آسودگی خاطر آنان در حال و آینده اقدام نمود و همچنین خادم ترین مجموعه برای این خدمت رسانی ، صنعت بیمه کشور می باشد و ما هم به عنوان یکی از خدمت گذاران این ملت عزیز با افتتاح شعب خود در سراسر کشور اعلام حضور می نمائیم.
در ادامه آقایان شاهرخی و سعدی روسای شعب ساری و گرگان، ضمن خیر مقدم به مدعوین، گزارشی از شرایط بیمه ای در استانهای محل خدمت خود ارائه نمودند.
در پایان از اولین بیمه گزاران شعب ساری و گرگان تقدیر به عمل آمد.

 

مطلب قبلیآشنایی با بیمه‌ از طریق فناوری‌های جدید
مطلب بعدیدکتر همتی، رئیس کل بیمه مرکزی: رانندگان بدسابقه باید 30 درصد بیشتر حق بیمه بپردازند!/ رانندگان خوب تشویق می‌شوند