افتتاح ساختمان مرکزی تبریز

افتتاح ساختمان مرکزی تبریز

مدیر عامل بیمه ایران در تبریز اعلام کرد:

سیاست اصلی ما شفاف سازی ، خدمت رسانی بی منت، و خردمندانه به مردم است.

‎حسن شریفی رئیس هیات مدیره ومدیر عامل بیمه ایران، در آیین افتتاح ساختمان بیمه ایران تبریز، ضمن تبریک فرارسیدن میلاد با سعادت  حضرت فاطمه معصومه (س) و دهه کرامت  اعلام کرد : برای کاهش دغدغه های اقتصادی مردم ، سیاست اصلی ما در بیمه ایران، شفاف سازی ، خدمت رسانی بی منت، متواضعانه و خردمندانه به مردم است.

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران ، حسن شریفی ، در این آیین که با حضورجمعی از مسئولان استانی، همکاران ، اعضای انجمن صنفی نمایندگان  وپیشکسوتان برگزار شد  ، تاکید کرد: از همه همکارانم در بیمه ایران می خواهم ، در درجه اول تکریم مردم عزیز را در اولویت کارهای خود، قرار دهند.

شریفی با اشاره به حادثه آتش سوزی سال 1398 بازار تاریخی سرپوشیده تبریز ، خاطر نشان کرد : بیمه ایران  در راستای ارائه خدمات بی منت ، خسارت زیاندیدگان  این حادثه را ، با تیم کارشناسی قوی ، ظرف مدت یک هفته از وقوع آتش سوزی پرداخت کرد  و موجب راه‌اندازی مجدد کسب و کار این بازار شد.

مدیرعامل بیمه ایران موضوع فرهنگ‌سازی بیمه ، برای برخورداری حداکثری مردم ، از خدمات شرکت های بیمه برای جبران خسارت آنها ،  در زمان وقوع حوادثی مانند آتش سوزی ،زلزله ، سیل وسایر حوادث را مهم دانست وخواستارتوجه بیشتر مسئولین و مردم  به  موضوع بیمه شد.

‎جعفری آذر ، فرماندار شهرستان تبریز ، در این مراسم  با قدردانی از تلاش‌های بیمه ایران ، گفت : بیمه ایران ، پیشتاز صنعت بیمه است و من به عنوان یک شهروند  ومشتری، 15 سال است که از خدمات بیمه ایران استفاده می کنم ، بدون اینکه ارتباط کاری با این مجموعه داشته باشم ، بیمه ایران را انتخاب کردم.     

‎وی در ادامه اظهار داشت:  بیمه ایران بعنوان راهبر و سیاست گذاراصلی  صنعت بیمه در کشور مطرح است و امیدوارم با  راهگشایی بیمه ایران ، شاهد پوشش حداکثری همه مردم ، از خدمات بیمه‌ای در کشور باشیم.

 برنامه‌های دیگرمدیر عامل  وهیات همراه ، در این استان، راه اندازی سامانه برخط پرداخت خسارت  غیرحضوری شعبه تبریز، دریافت لوح تقدیر از هیأت امنای بازار تاریخی تبریز به پاس عملکرد خوب و سریع در جریان حادثه آتش سوزی بازار تبریز  و بازدید از شعبه های ممتاز امام خمینی(ره) و مرند بود.

‎گفتنی است درابتدای این مراسم فرامرز قهرمانی مدیرکل بیمه ایران آذربایجان شرقی ، گزارشی از عملکرد استان و روند ساخت ساختمان تبریزرا ارائه نمود.

مطلب قبلی
مطلب بعدیامضای بزرگ ترین تفاهم نامه بیمه‌ای كشور بین بیمه دانا و وزارت آموزش و پرورش