پرداخت ماهانه ۱۷ هزار تومان بابت بیمه تکمیلی دندانپزشکی
مدیرعامل شرکت آتیه‌سازان حافظ خبر داد;

پرداخت ماهانه ۱۷ هزار تومان بابت بیمه تکمیلی دندانپزشکی


"طراحی بیمه‌های دندانپزشکی با پرداخت ماهیانه ۱۷ هزار تومان در آتیه سازان حافظ انجام شد."

ه گزارش مراقب بیمه از روابط عمومی بیمه آتیه سازان حافظ، مهدی ریاحی‌فر با بیان اینکه در سال جاری به جای بیمه‌های درمان محور به سمت بیمه‌های سلامت محور و انفرادی حرکت کرده‌ایم، گفت: از آنجایی که هزینه‌های دندانپزشکی بسیار گران قیمت است و اکثر مردم در صورت بروز مشکل به دندانپزشک مراجعه می‌کنند، در جهت پیشگیری این شرکت بیمه‌های دندانپزشکی را طراحی کرده است که به زودی رونمایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه با پرداخت ماهیانه ۱۷ هزار تومان تمام خدمات دندانپزشکی کودک تا ۶ سالگی توسط شرکت پرداخت می‌شود، افزود: این اقدام به شرطی انجام می‌شود که کودک هر ۶ ماه یک بار به صورت رایگان توسط دندانپزشک معاینه شود. مسلما کودک تا ۲ سالگی نیاز به خدمات دندانپزشکی ندارد ولی در این دوران باید به مادر در خصوص رعایت بهداشت دندان کودک آموزش داده شود.

ریاحی فر با بیان اینکه این اقدام باعث کاهش شاخص خرابی و از بین رفتن دندان‌ها می‌شود، گفت: در این شرایط در صندوق‌های سال‌های آتی با حق بیمه کمتری این خدمات را پوشش می‌دهیم.

وی پاسخ به این سوال که آیا سایر افراد بزرگسال نیز می‌توانند از این پوشش بیمه‌ای بهره‌مند شوند، بیان کرد: طرح‌هایی وجود دارد که افراد با هزینه حدود ۵۰ درصد بازار فعلی دندان‌هایشان را ترمیم می‌کنند و بعد به عنوان ریسک سالم با پرداخت ماهیانه ۱۷ هزار تومان تحت پوشش قرار می‌گیرند.

مدیرعامل شرکت آتیه‌سازان حافظ در خصوص بیمه درمان انفرادی نیز گفت: در این بیمه نیز رویکرد به سمتی است که ریسک‌های سالم را تحت پوشش قرار دهیم به طوری که بیمه‌شدگان هر ۶ ماه یک بار معاینه شوند تا حواسمان باشد که مشکلی از نظر ابتلا به بیماری برای آنها ایجاد نشود. این اقدام فرصتی در جهت پیشگیری از بیماری‌ها است که هم به نفع بیمه شده و سازمان‌های بیمه‌گر است.

 

منبع:فارس

print


انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
تعداد بازدید : 394


نظر دهید !!!

2 دیدگاه برای “پرداخت ماهانه ۱۷ هزار تومان بابت بیمه تکمیلی دندانپزشکی”

  1. کارشناس بیمه

    فریبکاری و دروغ محضه.
    من ۳۵ سالمه و اگه راست میگید هم بسم الله . هم شماره و هم ایمیل من رو دارید کی بدش میاد با ۲۰ هزارتومن درماه از شر هزینه های سرسام آور دندانپزشکی خیالش راحت باشه؟؟؟!!!

  2. محمد

    اصلا تا شش سالگی کودک دندوناش کامل نمیشه بعدشم اصلا خرابیش یک به هزاره فقط تبلیغات الکی و تو خالی ماهی ۱۷ هزار تومان بده به من برو دنبال کارت.بیمه اتیه سازان حافظ درحد بیمه های قدر نیست با این کارا میخواد خودش نشون بده البته الان مردم اطلاعات بیمه ای شون بالا رفته به این راحتی گول نمیخورن

قالب وردپرس