اخذ گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 توسط بیمه‌‌‌کوثر

اخذ گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 توسط بیمه‌‌‌کوثر


"شرکت بیمه‌‌کوثر موفق به پیاده‌‌سازی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 در تمامی حوزه‌های فعالیت شرکت و اخذ گواهینامه معتبر از شرکت IMQ ایتالیا شد."

به گزارش مراقب بیمه از روابط عمومی بیمه کوثر، مسعود طاهری مدیر سیستم‌ها و تطبیق مقررات تاکیدکرد: در ویرایش جدید این استاندارد توجه به مدیریت ریسک نقش محوری داشته است.

وی با بیان اینکه پذیرش سیستم مدیریت کیفیت برای شرکت یک تصمیم استراتژیک است، گفت: پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت به بهبود عملکرد کلی شرکت کمک می‌کند.

مدیر سیستم‌ها و تطبیق مقررات بیمه‌کوثر افزود: ارایه محصولات و خدمات مطابق با نیازهای مشتری، رعایت آیین‌نامه‌ها و ابلاغیه‌های مبادی ذی‌ربط،  تسهیل فرصت‌هایی برای افزایش رضایت مشتری، پرداختن به ریسک‌ها و فرصت‌های مرتبط با محیط و اهداف شرکت و نیز بررسی انطباق فعالیت‌های شرکت با استاندارد یادشده ازجمله مسایل ضروری برای پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت است.

مسعود طاهری خاطرنشان‌کرد: پیش از این، شرکت بیمه‌کوثر موفق به اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی استاندارد  ISO10002 (راهنمایی برای رسیدگی به شکایات مشتریان)،ISO10004   (راهنمایی برای سنجش رضایت مشتریان) و ISO10015  (مدیریت کیفیت آموزش) شده بود.

print

انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
تعداد بازدید : 1,145


نظر دهید !!!

نظر شما برای “اخذ گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 توسط بیمه‌‌‌کوثر”

قالب وردپرس