افتتاح ۲ شعبه بیمه ملت در شمال و جنوب کشور

افتتاح ۲ شعبه بیمه ملت در شمال و جنوب کشور


"جدیدترین شعبه بیمه ملت، در شهر رشت مرکز استان گیلان گشایش یافت."

به گزارش مراقب بیمه از روابط عمومی بیمه ملت، این مراسم با حضور معاونان فنی غیرزندگی، بازاریابی و جمعی از مدیران بیمه ملت و همچنین سید کاظم دلخوش عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

از این پس، بیمه گزاران و مشتریان استان گیلان برای استفاده از خدمات متنوع بیمه ملت می توانند به شعبه رشت بیمه ملت واقع در بلوار گلسار، بلوار دیلمان نبش خیابان آذراندامی مراجعه کنند.
این گزارش می افزاید، روز پنجشنبه یکی دیگر از شعبه‌های بیمه ملت با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران و برخی نمایندگان بیمه ملت و نیز نماینده بیمه سلامت، نماینده آموزش و پرورش و مدیران شرکت‌های بیمه در شهر آبادان افتتاح شد.
دکترابراهیم‌پور مدیرعامل شرکت بیمه ملت در این مراسم، ضمن تاکید بر این نکته که افتتاح شعب در این شرکت، كاملا هدفمند و بر اساس مطالعات و استفاده از تجارب ساير شركت‌ها در جهت كاهش نقاط ضعف و افزايش كارايي و در راستاي حمايت و نظارت دقيق‌تر بر شبكه فروش و ارائه خدمات مناسب‌تر به مشتريان و رفاه حال بيمه‌گزاران صورت پذيرفته، اظهار کرد: امید که راه‌اندازی شعبه در راستای دستیابی به اهداف و استراتژی‌های بیمه ملت، علاوه بر حضور فعال‌تر در منطقه باعث افزایش انگيزه بيشتر نمایندگان و حمايت آنان در جذب پورتفوهاي مناسب و رونق كسب و كار نمايندگان گردد.
print

انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
تعداد بازدید : 165


نظر دهید !!!

یک دیدگاه برای “افتتاح ۲ شعبه بیمه ملت در شمال و جنوب کشور”

  1. یعقوب

    بسیار عالی ، ساری فراموش نشود

قالب وردپرس