پرداخت خسارت ۲۱ میلیارد تومانی به سیل‌زدگان کشور

پرداخت خسارت ۲۱ میلیارد تومانی به سیل‌زدگان کشور


" بادین گفت: تا کنون 21میلیارد تومان خسارت در رشته‌های مختلف به سیل‌زدگان پرداخت شده است و پرداخت خسارت آسیب دیدگان سیل بر اساس برآورد‌ها و با تکمیل مدارک ادامه دارد. "

به گزارش مراقب بیمه،«مسعود بادین» ، از افزایش ۳۹درصد حق بیمه تولیدی در۶ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و اظهار کرد: در شاخص بیمه عمر و پس انداز نیز رشد ۳۰ درصدی را نشان می‌دهد.

او گفت: شرکت با مدیریت و کنترل دقیق‌تر در پرداخت خسارت در رشته‌های مختلف بیمه‌ای در ۶ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲٫۲ درصد کاهش داشته است.

مدیرعامل شرکت بیمه آسیا، افزود: کاهش پرداخت خسارت به معنی ناتوانی در پرداخت نیست بلکه شرکت بیمه آسیا طبق اعلام سازمان بیمه مرکزی در سطح درجه یک پرداخت‌ها قرار دارد چراکه سال گذشته به طور متوسط روزانه هشت میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان خسارت پرداخت شده است.

این مسئول به اهمیت پرداخت خسارت طبق تعهدات شرکت بیمه آسیا اشاره کرد و بیان داشت: همسو با این رویکرد مهم؛ بیمه آسیا در پرداخت خسارت به سیل‌زدگان اواخر سال گذشته در استان‌های مختلف به ویژه گلستان پیش قدم بوده است.

بادین گفت: تا کنون ۲۱میلیارد تومان خسارت در رشته‌های مختلف به سیل‌زدگان پرداخت شده است و پرداخت خسارت آسیب دیدگان سیل بر اساس برآورد‌ها و با تکمیل مدارک ادامه دارد.

او با بیان اینکه ارزیابان خسارت شرکت همواره باید با رعایت اصول حرفه‌ای در کاراعتماد بیمه گذاران را افزایش بدهند، تصریح کرد: امانت داری، عدالت و صداقت ارکان ارزیابی خسارت است که ارزیابان باید به آن توجه جدی داشته باشند چراکه با این رویکرد می‌توان خطر پذیری بالا را به نتیجه مطلوب رساند.

مدیرعامل شرکت بیمه آسیا با اشاره به این نکته که تمرکز بر توسعه و فروش بیمه‌های زندگی، محور برنامه‌های امسال است؛ ادامه داد: جذب نمایندگان بیمه‌های زندگی، پیگیری وصول مطالبات، جدیت در کنترل و نظارت، تاکید بر تداوم آموزش پایه‌ای و فنی در تمامی سطوح سازمانی و افزایش رفاه کارکنان نیز مورد توجه اعضای هیات مدیره شرکت است.

این مسئول به سابقه ۶۰ ساله بیمه اشاره و گفت: همواره بیمه آسیا با داشتن خبره‌ترین کارشناسان افتخار می‌کند.


انتشار : 14 مهر 1398 - 09:07 -- کد خبر: 8949‘98’