مواد اشتعال زا حادثه آفرید

مواد اشتعال زا حادثه آفرید


" یک فروشگاه لوازم کشاورزی و شیمیایی در شهر رشت طعمه ی حریق شد. "به گزارش خبرگزاری مراقب بیمه، نیروهای آتشنشانی شهر رشت پس از ساعتها تلاش موفق شدند شعله های سرکش آتش در یک فروشگاه لوازم کشاورزی و شیمیایی شهر رشت را مهار کنند.  

معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در تشریح بیشتر این خبر گفت: با اعلام گزارشی مبنی بر وقوع آتش سوزی در یک فروشگاه لوازم کشاورزی و شیمیایی واقع در خیابان شریعتی رشت، بلافاصله نیروهای امدادی جهت اطفاء حریق به محل حادثه اعزام شدند.

 مأموران در بدو ورود به محل حادثه متوجه شدند شیشه های سکوریت بر اثر گرمای شدید، شکسته شده است و از سویی با وجود مواد اشتعالزا در فروشگاه، خطر سرایت آتش بسیار بالاست. با وجود این،  نیروهای امدادی با اقدام به موقع، توانستند از انتشار آتش به سایر نقاط جلوگیری کنند.

شهرام مؤمنی در پاسخ به علت وقوع حاددثه گفت: طبق گزارش کارشناسان آتش نشانی، اتصالی در سیم کشی برق از ناحیه کولر، علت اصلی این حادثه بود.

وی در پایان افزود: اگرچه در این حادثه به کسی آسیب جدی نرسید اما نداشتن بیمه حوادث  و آتش سوزی  یکی دیگر از مشکلات اصلی صاحب یا صاحبان  فروشگاه است که آنان را  با خسارت زیادی مواجه ساخته است.

تهیه و تنظیم: بهار قربانپور


انتشار : 19 خرداد 1398 - 09:03 -- کد خبر: 6795‘98’