دیدار نوروزی مدیرعامل بیمه دی با اصحاب رسانه

دیدار نوروزی مدیرعامل بیمه دی با اصحاب رسانهساعت به وقت بیست و یکم فروردین۹۸
دیدار نوروزی مدیرعامل بیمه دی با اصحاب رسانه در سالن اجتماعات شرکت بیمه دی در میرداماد برگزار شد.

در این دیدار علاوه بر دید و بازدید همکاران و اصحاب رسانه ،همکارانمان با پرسنل خدوم بیمه دی نیز دیدار کردند و مهندس کشاورز مثل همیشه با روی باز و دلی گشاده در کنارهمکاران پشت میز صبحانه نشست و در فضایی کاملا صمیمی و دوستانه به سوال های خبرنگاران پاسخ داد.

از جمله در خصوص پرداخت خسارت به سیل زدگان شمال کشور اعلام کرد:

به رغم اینکه در گلستان تعداد بیمه نامه فراوانی داشتنیم اما در مکان های مورد نظر در آق قلا و گمیشان خسارت های زیادی وارد نشد و با این حال چهل درصد خسارتهای وارده در اثر سیل استان گلستان پرداخت شد.

مهنذدس کشاورز در خصوص سوال یکی از همکاران خبرنگار که چشم انداز شرکت بیمه دی در سال ۹۸ چگونه دیده شده اعلام کرد :

ما پر بازده ترین شرکت بیمه در کشور خواهیم شد.بدون شک محویت برنامه های ما در سال جدید بر حوزه مشتریان و توسعه بازار استوار است و در این راستا نمایندگان جنرال بیشتری جذب شرکت خواهند شد.


سوالی که همیشه در بحث خبرنگاران وجود دارد اطلاع از ذخیره های ریاضی بیمه های عمر و تامین آتیه است و امروز نیز این سوال از کشاورز شد که آیا شما ذخایر ریاضی را وارد سرمایه گذاری های بزرگ اقتصادی می کنید ؟

گشاورز پاسخ داد:با آگاهی و اطلاعات دقیق وارد سرمایه گذاری در حوزه فولاد و پتروشیمی شدیم و معتقدیم بیمه گزاران عمر و آتیه هم باید بدانند مبالغ ریال آنها چگونه سرمایه گذاری می شود و هم باید سود مشارکت قابل توجهی تقدیم شان شود.سرمایه بیمه عمر به ۲۵میلیارد تومان رسیده و قصد افزایش آن را نیز داریم.
سوال پایانی در خصوص صندوق گنجینه الماس دی بود و توضیحاتی درباره این طرح که جناب مدیرعامل پاسخ دادند:

بیمه گزار عمر خود میتواند انتخاب کند سرمایه ریالی او در چه بخشی باید وارد سرمایه گذاری شود و در حقیقت مانند بورس تعیین سرمایه گذاری ها بر عهده شخص بیمه گزار خواهد بود.

کد خبر:۴۱۵۵۹۲۰۷۵

تهیه و تنظیم:فاطمه محمدی نژاد گنجی

منبع:حضور در نشست خبری بیست و یکم فروردین ۹۸

print

انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱ -- کد خبر: 4853‘۹۸’

نظر دهید !!!

نظر شما برای “دیدار نوروزی مدیرعامل بیمه دی با اصحاب رسانه”