تولید ۴۴۵ میلیارد ریالی حق بیمه در ۹ ماه سال ۱۳۹۷و وصول ۳۰ میلیارد ریالی مطالبات معوق در بیمه دانا شعبه کرمانشاه

تولید ۴۴۵ میلیارد ریالی حق بیمه در ۹ ماه سال ۱۳۹۷و وصول ۳۰ میلیارد ریالی مطالبات معوق در بیمه دانا شعبه کرمانشاهدر پی انتشار موفقیت های پی در پی بیمه دانا در شعب سراسر کشور این بار شعبه کرمانشاه فعالیت های نه ماهه خود را در تولید حق بیمه و مطالبات معوق اعلام کرد

تولید ۴۴۵ میلیارد ریالی حق بیمه در ۹ ماه سال ۱۳۹۷و  وصول ۳۰ میلیارد ریالی مطالبات معوق

به نقل از روابط عمومی بیمه دانا شعبه کرمانشاه علاوه بر وصول ۳۰ میلیارد ریالی مطالبات معوق در پاییز امسال، موفق شد در ۹ ماهه سال جاری، ۴۴۵ میلیارد ریال حق بیمه تولید کند. محسن رستم‌پور رئیس شعبه کرمانشاه با بیان این مطلب، از رشد ۳ درصدی  تولید حق بیمه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت طبق پیش بینی‌های انجام شده تا پایان سال جاری رشد مناسبی در تولید حق بیمه خواهیم داشت.

رئیس شعبه کرمانشاه افزود: در سه ماه سوم امسال بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال از مطالبات معوق شعبه وصول شد و بدهی معوق نیز از ۴۲ میلیارد ریال به ۱۰ میلیارد ریال کاهش یافته است.

رستم پور از برنامه‌های آینده این شعبه به افزایش تولید با تمرکز بر فروش بیمه‌های خرد، فرهنگ‌سازی و توسعه فرهنگ و افزایش ضریب نفوذ بیمه، افزایش سهم استانی به ۱۵ درصد در سال آتی از طریق پرتفوی جدید، افزایش سهم بیمه‌های عمر و حوادث  و پیگیری وصول و تسویه کامل مطالبات شعبه در سال ۹۸ اشاره کرد.

کد خبر:۴۱۵۵۹۰۰۰۱۶۱

تهیه و تنظیم:فاطمه محمدی نژاد گنجی

منبع:شرکت بیمه دانا


انتشار : 17 بهمن 1397 - 09:11 -- کد خبر: 4064‘97’