پرداخت خسارت بیمه پاسارگاد به شرکت صنایع پلاستیک پوشینه

پرداخت خسارت بیمه پاسارگاد به شرکت صنایع پلاستیک پوشینهبه نقل از روابط عمومی بیمه پاسارگاد، شرکت صنایع پلاستیک پوشینه که به علت حادثه آتش سوزی متحمل خسارت های عمده ای شده بود، توسط شرکت بیمه پاسارگاد پرداخت شد.
خسارت آتش سوزی یکی از انبارهای محصولات تولیدی کارخانه شرکت صنایع پلاستیک پوشینه در جاده ترانزیت تاکستان-ابهر به مبلغ ۱۱۱ میلیارد و ۱۰۷ میلیون و ۷۳۱ هزار ریال در کوتاه ترین زمان ممکن توسط شرکت بیمه پاسارگاد پرداخت شد.

بر اساس گزارش های رسیده، با پیگیری های مدیریت بیمه های آتش سوزی و کارشناسان رسمی دادگستری ، علت حریق و ارزیابی فیزیکی خسارت بررسی و حسابرسی های به عمل آمده مبلغ خسارت برآورد شد و طی دو مرحله علی الحساب و قطعی از محل بیمه نامه آتش سوزی به شرکت صنایع پلاستیک پوشینه پرداخت گردید.

در پی وقوع آتش سوزی با شدت و ابعاد بسیار گسترده، انبار اصلی شرکت صنایع پلاستیک پوشینه در شهرستان ابهر، در روز ۱۷مرداد ماه دچار حریق شد و این حادثه موجب از بین رفتن کلیه محصولات موجود در انبار شرکت و آوار کلی سوله به مساحت ۲۳۰۰ متر مربع گردید.

در جریان این حادثه سوله و محصولات پلاستیکی BOPP موجود در آن که تولید این محصول برای اولین بار در کشور توسط این شرکت انجام شده و جهت مصارف بسته بندی کاربرد دارد و همچنین سایر محصولات تولیدی و مواد در جریان تولید به خاکستر تبدیل شد. خوشبختانه این حادثه تلفات جانی و مصدوم نداشت.

در پایان باید اشاره کرد شرکت صنایع پلاستیک پوشینه در سال ۱۳۷۶ با بهره گیری از تکنولوژی مدرن دنیا تأسیس شد و زمینه فعالیتش تولید فیلم پلاستیکی BOPP برای اولین بار در ایران ، تولید فیلم پلاستیکی CAST FILM، تولید فیلم متالایز و چاپ فیلم و کلیشه سازی و… در زمینه صنایع چاپ و بسته بندی است.

کد خبر:۴۱۵۵۹۰۰۰۱۵۹

تهیه و تنظیم:فاطمه محمدی نژاد گنجی

منبع:بیمه پاسارگاد


انتشار : 17 بهمن 1397 - 08:11 -- کد خبر: 4060‘97’