افتتاح و راه اندازی شعبه بیمه “ما” در شرق تهران

افتتاح و راه اندازی شعبه بیمه “ما” در شرق تهران 

به نقل از روابط عمومی بیمه “ما”، مراسم افتتاحیه با حضور مدیرعامل، رییس هیات مدیره، معاونین و تعدادی از نمایندگان استان تهران  با هدف توسعه بازار و دسترسی هرچه بهتر بیمه گذاران،  شعبه بیمه “ما” در این منطقه از استان برگزار شد.

حجت بهاری فر، مدیرعامل بیمه “ما”  در این مراسم با اشاره به نقش پررنگ شبکه فروش بر لزوم حمایت از شعب و نمایندگان تاکید کرد و گفت: توانايي و بالندگي شبكه فروش،‌ شكوفايي فروش از لحاظ كمي و كيفي را به دنبال خواهد داشت و ضعف آن نيز سبب پريشاني در عرضه بيمه می شود.در صورت بهره مندی حداکثری از ظرفیت های بانک ملت به عنوان سهامدار عمده،می توانیم منافع کلیه ذینفعان را تامین کنیم.

وی افزود: كار شبكه فروش با فروش بيمه‌نامه آغاز مي‌شود و حفظ و نگهداري مشتري و ارائه خدمات مناسب در صورت وقوع خسارت گام بعدي در توسعه بازار انحصاري توسط شركت‌ بيمه “ما” است.

دکتر حمید تاجیک رییس هیات مدیره بیمه “ما” هم در این مراسم از فراهم کردن بستر مناسب برای فعالیت در حوزه بیمه‌های خرد و سودده، ، گسترش فروش بیمه های عمر و سرمایه گذاری و وصول به موقع مطالبات گفت و خاطر نشان کرد این موضوعات بسیار حائز اهمیت دانست که باید بر لزوم دانش افزایی و مدیریت دانش آن تاکید داشت.

صالح شیری، معاون شبکه فروش و توسعه بازار نیز ضمن تشریح برنامه های کلان شرکت،تلاش برای رسیدن به پورتفوی پیش بینی شده را بسیار مهم دانست.

نشانی شعبه بیمه ما در شرق تهران:تهرانپارس، خ ۱۴۲ غربی، بین اتوبان باقری و فلکه اول، پلاک ۱۹۲

کد خبر:۴۱۵۵۹۰۰۰۹۱

تهیه و تنظیم خبر:فاطمه محمدی نژاد گنجی

منبع:شرکت بیمه ما

print

انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰ -- کد خبر: 3311‘۹۷’

نظر دهید !!!

2 دیدگاه برای “افتتاح و راه اندازی شعبه بیمه “ما” در شرق تهران”