بیست و دومین جلسه شورای اطلاع‌رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی امروز به میزبانی شرکت سهامی بیمه ایران برگزار شد

بیست و دومین جلسه شورای اطلاع‌رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی امروز به میزبانی شرکت سهامی بیمه ایران برگزار شدتاکید مدیرعامل بیمه ایران بر اهمیت اطلاع‌رسانی به‌موقع در پیشگیری از وقوع بحران‌ها در حوزه های اقتصادی

🔶 مدیر عامل بیمه ایران بر اطلاع‌رسانی به‌موقع در پیشگیری از وقوع بحران‌ها در حوزه های اقتصادی و بویژه در بیمه‌ها تاکید کرد و با اشاره به برخی موفقیت های شاخص این شرکت گفت: در شرکت سهامی بیمه ایران موفق شدیم ضریب خسارت را از ۷۵ درصد به ۶۰ درصد کاهش دهیم.

🔹 به گزارش شادا، محسن پورکیانی در بیست و دومین جلسه شورای اطلاع‌رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی افزود: با تغییر سیاست‌های فروش اعتباری و دفع پورتفوهای زیان‌ده، توانستیم مشکلات مربوط به اعتبارات را با کمترین حاشیه پشت سر بگذاریم.

◀️ پورکیانی با بیان اینکه یکی از وظایف صنعت بیمه، سرمایه گذاری است، گفت: در سایر شاخص ها نیز علاوه بر کاهش ۲۸ درصدی بدهی‌ها، شاهد افزایش سهم بیمه ایران در رشته های مختلفی بودیم که این موفقیت‌ها نتیجه همدلی میان کارکنان و مدیریت و همچنین اقبال عمومی نسبت به این شرکت است.

🔰 وی در بخش دیگری از سخنان خود یکی دیگر از وظایف شرکتهای بیمه را تقسیم ریسک عنوان کرد و گفت: نمونه بارز این اقدام، پرداخت خسارت ۹۴ میلیون یورویی به پتروشیمی بوعلی است که با تقسیم ریسک توانستیم بار مالی آنرا با سایر شرکتهای بیمه توزیع کنیم.

🔺 در ادامه این نشست، سیدمالک حسینی، مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد ضمن تبریک سالروز تاسیس شرکت بیمه ایران و همچنین روز ملی بیمه اطمینان بخشی به مردم و کاهش ریسک ها را از جمله پیش نیازهای مربوط به بهبود شاخص امید به زندگی برشمرد.

▫️ در ادامه بیست و دومین جلسه شورای اطلاع رسانی وزارت اقتصاد، برنامه های مربوط به بزرگداشت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شامل، افتتاح پروژه ها و ارایه گزارش عملکرد مقایسه‌ای مجموعه وزارت اقتصاد و تهیه کمپین مربوطه مورد بحث و بررسی اعضای این شورا قرار گرفت.


انتشار : 15 آذر 1397 - 08:09 -- کد خبر: 2968‘97’