پیام تبریک مدیرعاملان شرکت های بیمه به مناسبت روز بیمه

پیام تبریک مدیرعاملان شرکت های بیمه به مناسبت روز بیمهپیام تبریک مدیرعامل بیمه آرمان به مناسبت روز بیمه

علیرضا بیانیان مدیرعامل بیمه آرمان در آستانه ۱۳ آذر، روز بیمه؛ این روز ملی را به همکاران آرمانی خود و کلیه تلاشگران و فعالان صنعت بیمه تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

سیزدهم آذر “روز بیمه” فرصتی است مغتنم برای وفاق ملی و هم افزایی در صنعت بیمه وگام برداشتن در مسیر تدبیر و امید تا اهالی این صنعت به عنوان مظهر آرامش و اطمینان و تضمین کننده امنیت روانی جامعه، اقدامات و دستاوردهای خود را بازنشر نمایند و با استفاده از فرصت ها و تجارب گذشتگان، افق روشن تری برای خود ترسیم کنند و با نوآوری و خلاقیت، نوید بخش آینده ای روشن برای احاد مردم و فعالان اقتصادی باشند.

مایه افتخار است که شرکت بیمۀ آرمان نیز به عنوان عضوی از خانواده بزرگ این صنعت، برای رسیدن به رشد و شکوفایی اقتصادی کشور، همواره نقش آفرین بوده و با رعایت اصول بیمه گری و مشتری‌ مداری، تلاش می کند با بهره­ گیری از دانش فنی و پرهیز از رقابت ناسالم، خدمات مطلوب و شایسته­ ای به بیمه‌گذاران خود ارائه و نقش سازنده ای در رشد و توسعه صنعت بیمه ایفا نماید.

ضمن تقدیر از تلاش های ارزشمند و نویدبخش تمامی همکارانم در شرکت بیمه آرمان، روز بیمه را به ایشان و تمامی فعالان صنعت بیمه که با رعایت و حفظ حقوق بیمه­ گذاران، موجبات آرامش و امنیت خاطر آنان را فراهم می سازند، تبریک می گویم و سعادت و سربلندی همه مسئولان، کارگزاران و فعالان حوزه بیمه را از خداوند متعال خواستارم.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  علیرضا بیانیان

 

 

=================================

 

پیام تبریک مدیرعامل بیمه کوثر

 

به مناسبت روز صنعت بیمه

 

۳۰ سال پیش در چنین روزی مجلس شورای اسلامی «قانون اداره امور شرکت‌ های بیمه» را تصویب کرد. این قانون آن قدر تحول جدی در ساختار صنعت بیمه کشور ایجاد کرد که دگرگونی‌های مثبتی را در این حوزه نوید می‌داد. و شاید از همین رو بود که این روز به عنوان «روز ملی صنعت بیمه» در تقویم کشور نامگذاری شد.

شرایط حساس کنونی و کارشکنی دشمنان این آب و خاک، سنگینی این مسئولیت را صدچندان ساخته است؛ لیکن همت بلند شما دست‌اندرکاران و فعالان این صنعت در پشتیبانی هوشمندانه از همه صنایع، کسب و کارها و اجزای مختلف اقتصادی کشور توانسته است اهمیت «بیمه» و خدمات آن را بیشتر از هر زمان نمایان کند/ بنمایاند.

هرچند در منظومه جهانی اقتصاد، صنعت بیمه جایگاه شاخصی دارد و همپای بانک و بورس، به آن نیز اهمیت داده می‌شود لیکن خواسته یا ناخواسته در ایران با بی‌مهری‌ها و ناملایمات فراوانی مواجه بوده و هستیم. گویی نبود محصولی عینی و ملموس باعث شده است عموم افراد نتوانند به ارزیابی درستی از اثرگذاری و بایستگی آن دست یابند.

قطعا نباید همه این تقصیر را به گردن مردم انداخت. به‌ویژه، کم‌توجهی مسئولان و نهادهای دولتی و متاسفانه، گاهی عملکرد بد سازوکارهای بیمه‌گری در ابعاد گوناگون – اعم از نمایندگان، کارگزاران و شرکت‌ها در زمینه مشاوره، فروش، ارائه خدمات و پرداخت خسارت- را نیز باید از عوامل تاثیرگذار در مهجور ماندن این صنعت حیاتی دانست.

با همه آنچه گفته شد، چند صباحی است آوای خوش نو شدن و میل به رهایی از رخوت را از گوشه‌گوشه صنعت بیمه کشور می‌شنویم. پیش‌قراول این حرکت که بی‌تردید تنها با تلاش گروهی و یاریگری همه ارکان صنعت به نتیجه خواهد رسید، «بیمه مرکزی جمهوری اسلامی» بوده است. تغییر دیدگاه‌ها، اصلاح آیین‌نامه‌ها، تقویت نظارت، به‌روزرسانی سامانه‌ها و درک درست از شرایط امروز که در عملکرد و تصمیمات نهاد ناظر به‌وضوح دیده می‌شود نشانگر همین حرکت رو به جلو است.

تبعا، ما بیمه‌گران نیز باید همسو با همین سیاست‌ها و مطابق با الزامات و نیازهای فعلی جامعه برای در انداختن طرحی نو در آسمان بیمه کشور برنامه‌ریزی و عمل کنیم. نیروهای جوان، کارآزموده و مسلح به دانش روز که خوشبختانه در بیمه کشور کم هم نیستند شعله‌های امید به این پیشرفت و تعالی دلخواه را گرم‌تر و فروزان‌تر از گذشته کرده است؛ زیرا بهترین ابزار در دست مدیران برای اجرای برنامه‌ها و سیاست‌های ارزش‌آفرین همین کارشناسان توانمند و پرنشاط هستند.

به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ صنعت بیمه و به نمایندگی از همه همکارانم در شرکت پیشرو و جوان بیمه کوثر، با افتخار روز ملی صنعت بیمه را ابتدا به تمام فعالان و زحمت‌کشان صنعت بیمه از جمله بیمه مرکزی، شرکت‌های بیمه‌گر، کارکنان، مدیران، نمایندگان و کارگزاران تبریک می‌گویم و کوشش‌های اثربخش این عزیزان را در راه قوام اقتصاد و حفظ سرمایه‌های کشور می‌ستایم. اما تبریک بزرگتر را باید به همه مردم، صاحبان کسب‌وکار، صنایع و شرکت‌های مختلف گفت، سهامداران و سایر ذینفعان این صنعت کم‌هیاهو گفت که با دوراندیشی و عقل مآل‌اندیش توانسته‌اند همواره از خدمات دقیق و حرفه‌ای خیل بزرگی از همکارانم در طول سالیان متمادی بهره ببرند.

همگی آرزومند روزهایی روشن‌تر برای صنعت بیمه کشور هستیم.

===============================

پیام عبدالرسول عطایی مدیرعامل بیمه حافظ به مناسبت روز صنعت بیمه

روز فرخنده ۱۳ آذرکه روز صنعت بیمه نامگذاری شده است بهانه ای است تا ارج نهیم به تلاشهای بی وقفه همه دست اندرکاران و متولیان این صنعت و یادآور رسالتمان در قبال مردم عزیز کشورمان باشیم.
خداوند را شاکریم که صنعت بیمه نقش خود را در حوزه های گوناگون (حمایت از بنگاههای اقتصادی، تولید، رشد و بالندگی اقتصادی و ایجاد اطمینان و آرامش برای هموطنان) را با رسیدگی دقیق و بموقع خسارتها و پرداخت سریع آن به خوبی ایفاء کرده و فرهنگ بیمه در کشور نهادینه گردیده است.
دراین راستا موجب افتخار و خرسندی است که اعلام کنم شرکت بیمه حافظ به عنوان شرکت بیمه خصوصی فعال در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی توانسته پس از پشت از سرگذاشتن مشکلات خود، اکنون در وضعیت مناسب در طول ۱۷ سال فعالیت خود قرار گرفته و بدون شک با ثبات و اقتدار، آرامش و آسایش هموطنان خود را فراهم کرده و مسیر رشد بالندگی خود را طی نماید
. اقدامات شرکت بیمه حافظ در سالهای اخیر با طرحهای جدید بیمه ای و روشهای نوین ارتباط با مشتری و بررسی و پرداخت خسارت در حداقل زمان، افزایش سرمایه وارتقا رتبه توانگری مالی و اقدامات لازم برای فعالیت در سرزمین اصلی، نویدبخش آینده ای درخشان برای این شرکت خواهد بود.
اینجانب ضمن گرامیداشت روز ۱۳ آذر، مراتب سپاس و قدردانی خود را از تلاش های ارزشمند همکاران، نمایندگان و سهامداران بیمه حافظ و متعاقب آن بیمه گذاران عزیز این شرکت که اکنون همانند عضوی از خانواده حافظ در کنارمان هستند اعلام داشته و امیدواریم بتوانیم به شایستگی پاسخگوی این اعتماد هموطنان بوده و هر چه مقتدرانه تر حافظ منافع تمامی بیمه گذاران خود باشیم.
همچنین این روز را به تمامی فعالان صنعت بیمه تبریک گفته و امیدوارم تا در پرتو منويات مقام معظم رهبري، سياستهاي اقتصاد مقاومتي را چراغ راه خويش قرار داده و باهمكاري و همراهي بخش دولتي و خصوصي با عزم ملي و مديريت جهادي گامهای بلند توسعه را برداريم و فراموش نكنيم كه در اين مسير بايد از تجارب موفق سايركشورها بهره شايسته را ببريم.
سلامتی و سربلندی همه تلاشگران صنعت بیمه را ازدرگاه باریتعالی در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)خواستارم.
عبدالرسول عطایی
مدیرعامل بیمه حافظ

 

==================================

 

پیام مدیرعامل بیمه ایران معین، دکتر اسلامی پناه به مناسبت روز ۱۳ آذر :
بر کسی پوشیده نیست که امنیت یکی از بنیادی‌ترین نیازهای انسان بوده و است و بی‌شک بیمه، پدید آورنده آرامش و آسایش فکری اقشار مختلف مردم در تمام زمینه‌هاست. در عصر کنونی اما، بیمه می‌تواند با اتکا و بهره‌برداری از دانش پیشرفته، خلاقیت و نوآوری‌های ملی و بین‌المللی گام‌های بزرگی را در ارائه طرح‌ها و خدمات نوین و بیمه‌ای بردارد تا نویدبخش آینده‌ای درخشان برای ملت بزرگوار ایران باشد. از این منظر شرکت بیمه ایران معین به عنوان بزرگترین بیمه‌گر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور افتخار دارد تا از تمامی همکاران شریف صنعت بیمه که در ارتقاء کمی و کیفی خدمات بیمه‌ای- به ویژه با تمرکز بر فرایندهای خلاق و نوآورانه- در سطح جامعه نقشی اساسی ایفا می نمایند، تشکر و قدردانی نماید. اینجانب نیز روز سیزدهم آذر را به تمامی همکاران فعال در صنعت بیمه که با ارزش نهادن به حقوق شهروندی باعث آرامش و امنیت خاطر مردم شریف این مرز و بوم گردیده‌اند تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون برای کلیه تلاشگران در این عرصه را از ایزد منان خواستارم.

 

 

—————-————

پیام مدیر عامل بیمه اتکائی امین به مناسبت روز بیمه

بسمه تعالی
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
۱۳ آذرماه که با نام روز بیمه در تقویم سال شمسی به ثبت رسیده فرصتی مغتنمی است تا ضمن مرور تجارب بیمه گری در ایران، عملکرد های مطلوب که منجر به توسعه شده را فراروی خود قرار دهیم و از عملکرد های نامطلوب که منجر به وقفه در توسعه بیمه در کشور شده درس بگیریم.
اما سابقه بیمه گری در ایران نشان داده ، آنچه که به ارتقاء صنعت بیمه انجامیده با شفافیت و اطلاع رسانی گره خورده و اینجاست که لازم است تا بیمه گران در قالب فعالیتی شفاف و مبتنی بر حرفه ای گری در مسیر تکامل صنعت بیمه گام بردارند.
بدون شک در کنار عملکرد شفاف بازار بیمه ، نقش بی دلیل رسانه ها در نمایش حقایق صنعت بیمه در قالب نقدهای حرفه ای نیز نمود می یابد چرا که بر کسی پوشیده نیست که در هر صنعت و بازاری که نقد منصفانه رسانه به شفاف سازی منجر گردد مسیر توسعه هموار خواهد شد.
به امید روزی که صنعت بیمه در ایران در مسیر اقتدار و حفظ حقوق کلیه ذینفعان از جمله بیمه گران ، بیمه گذاران ، صاحبان سهام ، کارکنان و شبکه فروش قدم بردارد.
در پایان برخود لازم میدانم از کلیه همکاران صنعت بیمه تشکر و قدردانی نمایم.

 

========================================

 

روز بیمه فرصت مغتنمی است تا ضمن پاسداشت خدمات ۸۰ ساله صنعت بیمه به عنوان یکی از بازوهای اصلی بازار های مالی، به مرور راهبردهای این صنعت در برهه حساس فعلی بپردازیم.

 بی تردید صنعت بیمه طی سالهای متمادی  با پوشش ریسک های مختلف، به اقتصاد کشور کمک شایان توجهی داشته و با وجود پرداخت عوارض گوناگون به سازمانهای ذیربط، رفاه عمومی و امنیت خاطر را افزایش داده است.

پرداخت خسارت پتروشیمی بوعلی/ زلزله کرمانشاه و خسارات مربوط به کشتیرانی تنها نمونه کوچکی از سهم بسزای صنعت بیمه در اقتصاد کشور طی سالهای اخیر می باشد.

 این صنعت توانسته با عمل به مفاد سند چشم انداز و قانون برنامه ششم توسعه، سهم خود را از اقتصاد افزایش دهد که افزایش ضریب نفوذ بیمه های عمر بدون شک در تحقق کامل اهداف  برنامه ششم، سهم بسزائی خواهد داشت.

اما بر كسي پوشيده نيست كه صنعت بيمه براي اينكه بتواند در اقتصاد نقش واقعي خود را ايفا كند نيازمند تحولي ساختاري در خدمت رساني است و اين مهم در گرو گذار از  بيمه گري سنتي به مدرن محقق مي شود.

تمركز شركتهاي بيمه بر ارايه طرح هاي نوآورانه، بازارسنجي و ارايه محصولات جديد، توسعه زيرساختهاي فناوري اطلاعات و تقويت استارت آپ ها (STARTUP) به عنوان سرويس هاي تحول گرا از جمله اهدافي است كه بايد صنعت بيمه در راستاي تحقق آن گام بردارد.

انتخاب هوشمندانه محورهاي همايش امسال بيمه و توسعه “خود گواهي است بر ضرورت تمركز بر تحول گرايي و اهميت توسعه فين تك ها كه مورد توجه نهاد ناظر نیز قرار گرفته است”.

اما آنچه که روز بیمه را در سال ۹۷ نسبت به سالهای قبل با اهمیت تر می کند، نقشی است که این بازار مالی می تواند در شرایط فعلی اقتصاد ایران و با اعمال تحریم های ظالمانه ایالات متحده ایفا کند.

 در این راستا تدوین بسته های مقابله با تحریم توسط بیمه گران  ضروری به نظر می رسد تا در صورت وقوع ریسک های غیر منتظره، ظرفیت های صنعت بیمه را در شرایط بحرانی به نمايش گذارد .

اميد كه صنعت بيمه در سايه عمل به قوانين بتواند بيش از پيش ظرفيت هاي خود را در اقتصاد كشور به ظهور برساند.

محمدابراهیم تحسیری

مدیر عامل شرکت بیمه معلم

۱۳ آذر ۱۳۹۷ خورشیدی

 

==========================

 

پیام تبریک هادي اويار حسين،   نايب رييس هيات مديره و مديرعامل بيمه پارسيان به مناسبت روز بیمه

بيمه به عنوان فعاليتي مهم و تاثير گذار در آرامش و آسايش اجتماع همواره مطرح بوده و فعالان اين عرصه تمام تلاش خود را براي فراهم آوردن اين آرامش اجتماعي بكار گرفته اند.

روز سيزدهم آذر كه در تقويم ملي ما بعنوان روز بيمه نامگذاري شده را به تمامي فعالان اين صنعت تبريك گفته و از درگاه خداوند متعال توفيق روز افزون را برايتان خواستارم.

             و من الله توفيق

            هادي اويار حسين

                                                             نايب رييس هيات مديره و مديرعامل

                                                          بيمه پارسيان

=====================================

پیام تبریک مدیرعامل بیمه “ما” به مناسبت بزرگداشت روز بیمه

بهاری فر مدیرعامل بیمه ما طی پیامی فرا رسیدن ۱۳ آذر – روز بیمه- را به همه فعالان و متخصصان صنعت بیمه تبریک گفت.

به گزارش دیوان اقتصاد، متن کامل پیام بدین شرح است:

بنام او که مهربانترین است

در دل پاییز هزار رنگ و روزهای مهربان آذرماه نام سخاوتمند بیمه خودنمایی می کند. ۱۳ آذر سالروز صنعت بیمه می تواند زنهاری مهم در اذهان فعالان بیمه ای و همه ذینفعان این حوزه باشد تا نگاهی به آنچه که از گذشته تا به امروز در صنعت بیمه رخ داده بیاندازیم قطعا با نگاهی گذرا به اتفاقات سهمگین و دردناک گذشته نقش بی بدیل بیمه بر همگان روشن می شود. توجه ویژه به توسعه فرهنگ بیمه در جامعه کم برخوردار از موهبت بیمه کشور قطعا می تواند گذر از بحران ها و گلوگاه های مخاطره را بسیار سهل تر نماید.

حادثه دردناک ساختمان پلاسکو، فاجعه دهشتناک سوختن و غرق شدن کشتی سانچی، اتفاق مرگبار انفجار و ریزش معدن زمستان یورت گلستان ، حادثه اندوهناک تصادف قطار سمنان مشهد و زلزله مهیب کرمانشاه و هزار رخداد بزرگ و کوچک ناخوشایند پیرامون ما با نگاه مهربان بیمه می تواند با تسکین مناسبی همراه باشد.

از این رو برای دنیای پر مخاطره امروز و با توجه به زندگی پر ریسک عصر ما که گریزی جز بیمه نیست. بر خود می بالیم در مجموعه همکاران شریفی نفس می کشیم که بودنشان بارقه امید بر مردم شریف میهن ماست.

اینجانب این روز بزرگ را به همه فعالان و متخصصان صنعت بیمه تبریک عرض نموده و از خداوند متعادل توفیق روز افزون خدمتگزاری در این سنگر مقدس را برای همه عزیزان مسئلت می نمایم.

به امید گسترش چتر حمایت بیمه بر سر ایرانیان

حجت بهاری فر، مدیرعامل و عضو هیات مدیره

==================================

 

پیام تبریک دکتر کاردگر به مناسبت ۴۴ سالگی بیمه دانا و روز ملی بیمه

“دانا نمی‌ماند تا فردا بیاید، امروز فردا را می‌سازد”

پیام تبریک دکتر کاردگر به مناسبت ۴۴ سالگی بیمه دانا و روز ملی بیمه

با طلوع آفتاب ۱۳ آذرماه ۱۳۹۷ رسما ۴۴ سال از خدمات اطمینان‌بخش بیمه دانا در صنعت بیمه و حمایت از مردم سربلند کشور عزیزمان می‌گذرد. افتخار چهل و چهار سال خدمت صادقانه با ارائه طرح‌های نوین بیمه‌ای به مردمی که با شکیبایی، سختی‌های روزگاران را پشت سر گذاشته‌اند سعادتی دست‌نیافتنی است.

طی سال‌های اخیر اقتصاد کشور با افت و خیزهای زیادی مواجه بوده که صنعت بیمه در این دوران‌ متلاطم همواره در صحنه بوده است. بیمه دانا به عنوان یکی از شرکت‌های تاریخ‌ساز در برهه‌های زمانی مختلف به پشتوانه مشتریان وفادار، شبکه فروش فعال و کارکنان توانمند در شرایطی سخت توانسته است با صلابت نقش خود را در صنعت بیمه و اقتصاد کشور به خوبی ایفا کند.

با ورود به چهل و پنجمین سال فعالیت شرکت معظم بیمه دانا انتظار می‌رود با حفظ شأن و کرامت سرمایه انسانی و ارتقای سطح رفاه و معیشت آنان، ارتقای بهره­‌وری سازمانی، افزایش سطح توانگری مالی شرکت، توجه به مسؤولیت اجتماعی شرکت متبوع، کسب رضایت ذی نفعان (صاحبان سهام، بیمه گذاران و بیمه شدگان)، حسابرسی و کنترل داخلی، نظارت و ارزیابی عملکرد، اهتمام به مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، وصول به موقع مطالبات مراتب افتخارآفرینی و ارتقاء جایگاه شرکت را در صنعت بیمه شاهد باشیم.

در این مجال شایسته است که از سرمایه‌های انسانی(کارکنان و شبکه فروش) بیمه دانا که چه بسا طی این سال‌ها مشتریان خوب و وفادار به واسطه حسن خلق، صداقت، صفا و اخلاص این عزیزان ماندگار شده‌اند؛ نیروهای تلاشگر و متعهدی که بیمه دانا را ۴۴ سال با سعی و تلاش خود از موانع و مشکلات عبور داده‌اند و چنان فرزند خود از آن حمایت کرده‌اند، قدردانی کنیم.

۱۳ آذرماه، سالروز تأسیس بیمه دانا و روز بیمه را به حضور اعضای خانواده بزرگ بیمه دانا اعم از سهامداران ارجمند، مشتریان محترم، کارکنان و شبکه فروش گرانقدر و خانواده‌های معزز ایشان صمیمانه تبریک عرض کرده، از درگاه خداوند متعال، برای همگی آن‌ها سلامتی و بهروزی و برای بیمه دانا موفقیت و سربلندی آرزومندم.
ابراهیم کاردگر
نائب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل

=====================================
پیام مدیر عامل بیمه آسیا به مناسبت روز بیمه
==============================
پیام مدیر عامل بیمه دانا به مناسبت روز ملی بیمه
print

انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۹ -- کد خبر: 2900‘۹۷’

نظر دهید !!!

یک دیدگاه برای “پیام تبریک مدیرعاملان شرکت های بیمه به مناسبت روز بیمه”

  1. Mostafa

    آقای تحسیری منم با شما تبریک میگم ….ممنونم به خاطر مدیریت خوب و صحیح شما در شرکت بیمه معلم