صالح‌آبادی در همایش مالی اسلامی: دوره بیمه اسلامی برگزار می‌شود

صالح‌آبادی در همایش مالی اسلامی: دوره بیمه اسلامی برگزار می‌شودبه گزارش خبرنگار ایکنا، علی صالح‌آبادی، مدیرعامل بانک توسعه صادرات و رئیس انجمن مالی اسلامی، صبح امروز، یکشنبه ۱۱ آذرماه، در چهارمین همایش مالی اسلامی در دانشگاه الزهرا گفت: سایت انجمن مالی اسلامی تاکنون دویست و ۸۲ هزار بازدید داشته و این انجمن نشست‌های تخصصی ماهانه را با موضوعات روز در حوزه مالی اسلامی برگزار می‌کند و از همه پژوهشگران برای همکاری دعوت می‌کند.

وی ادامه داد: دوفصلنامه تحقیقات مالی اسلامی به صورت سه‌جانبه با همکاری انجمن مالی اسلامی، سازمان بورس و دانشگاه امام صادق(ع) منتشر می‌شود و این دوفصلنامه آمادگی دارد که مقالات پژوهشگران را منتشر کند.

صالح‌آبادی ادامه داد: از سال گذشته دوره «ام‌بی‌ای» و «دی‌بی‌ای» بازار سرمایه اسلامی را با همکاری بانک قرض‌الحسنه ایران، مرکز مالی ایران و مؤسسه ردمانی مالزی برگزار می‌کنیم.

رئیس انجمن مالی اسلامی اظهار کرد: از امروز تا بیستم دی‌ماه دوره بانکداری و بازار سرمایه اسلامی برگزار می‌شود و اگر دکتر غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی، همکاری کنند دوره بیمه اسلامی را هم با همکاری استادان برتر مالی اسلامی برگزار خواهیم کرد.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات افزود: به دنبال همکاری بین‌المللی هم هستیم و در این راستا تاکنون یک همایش با محوریت مالی اسلامی گامی به سوی ثبات در جزیره کیش با همکاری مؤسسه ردمانی مالزی برگزار کرده‌ایم.

صالح‌آبادی در پایان گفت: در پی ترویج مالی اسلامی و همچنین بهبود تعاملات بین‌المللی هستیم و امیدواریم انجمن مالی اسلامی همراه مناسبی برای دستگاه‌های رسمی کشور همانند سازمان بورس و اوراق بهادار، بانک مرکزی و بیمه مرکزی باشد.

print


انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۹ -- کد خبر: 2888‘۹۷’

نظر دهید !!!

نظر شما برای “صالح‌آبادی در همایش مالی اسلامی: دوره بیمه اسلامی برگزار می‌شود”