مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ:تمدید ۳ماهه قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ:تمدید ۳ماهه قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوریمهدی ریاحی فر در نشستی خبری با اصحاب رسانه گفت بیمه آتیه سازان حافظ صد در صد متعلق به سازمان بیمه سلامت است و با توجه به مصوبه هیئت وزیران در سال ۸۲ جزو شرکت‌های مادرتخصصی بیمه سلامت شناخته می شود.

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ با اشاره به اینکه صندوق بازنشستگی کشوری برای سه ماه و آموزش و پرورش برای یک ماه قراردادشان را تمدید کرده‌اند گفت: اگر این دو نهاد بخواهند بیمه تکمیلی خود را صندوقی ادامه دهند فقط ما هستیم و با می‌توانند عقد قرارداد داشته باشند، اما اگر بخواهند وارد امر بیمه‌گری شوند باید مناقصه انجام شود.

طبق ماده ۶ بیمه خدمات همگانی همه شرکت های بیمه مجازند در امور بیمه درمانی مکمل و مضاعف مشارکت و مداخله کنند.ما نیز حدود هفت میلیون و ۳۹۱ هزار و ۳۶۰ بیمه شده داریم و اگر بخواهیم اختلالی در این خدمت رسانی ایجاد کنیم از انصاف و وجدان به دور خواهد بود.پشتوانه آتیه سازان حافظ،دولت است. دو قرارداد آموزش و پرورش و صندوق بازنشستگی کشوری ما صندوقی است که ریسک و زیان بیمه گری در آن مطرح نیست و قرارداد بیمه تکمیلی با تامین اجتماعی بیمه گری است.باید اضافه کرد قراردادی که ما با مراکز درمانی می‌بندیم نسبت به سایر بیمه‌ها ۱۰ تا ۱۵ درصد کمتر تمام می‌شود زیرا تعداد بیمه شدگانمان بالاست. ریاحی فر گفت سازمان‌های ناظر ما سازمان حسابرسی و دیوان محاسبات هستند و بر فعالیت ما نظارت دارند.

اقای مدیرعامل در ادامه گفت:دو روش پرداخت خسارت در این شرکت داریم یکی از طریق معرفی نامه که بیمه شده پولی نمی‌پردازد و با معرفی نامه خدمات می گیرد و نوع دوم خسارات متفرقه که بیمه شده از جیبش هزینه می‌دهد و باید آن را پس بگیرد.البته بیمه شده های ما عمدتا از بخش اول استفاده می‌کنند و روش دوم مربوط به هزینه‌های آزمایشگاهی است که در قراردادهای مختلف از ۱۰ تا ۱۵ درصد متفاوت است.

کد خبر۴۱۵۵۹۰۰۰۹

تهیه و تنظیم خبر:فاطمه محمدی نژاد گنجی

منبع:شرکت بیمه آتیه سازان حافظ

print

انتشار : 13 آبان 1397 - 08:08 -- کد خبر: 2649‘97’

نظر دهید !!!

یک دیدگاه برای “مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ:تمدید ۳ماهه قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری”

  1. مهرابی

    ازهمکاران شما در شعبه کرمانشاه بسیا ر ناراضی هستم سه بار از شهرستان به بیمه آتیه کرمانشا مراجعه نمودم بارسوم در تاریخ ۱۹/۸/۹۷ فاکتوررا تحویل گرفتن بعداز دو روز تماس گرفتن بیا رسید ما را بیاور وفکتور را تحویل بگیر ودر آذر ما ه بیاور درصورتی که مریض من سرطانی میباشد وتمام حقوقم را بابت تهیه این دارو دادم باور کنید برای مراجعه به بیمه آتیه پولی نداشتم به آنجا مراجعه کنم آیا این بی حرمتی به من باز نشسته فقیر نیست چرا مارا سر میپردانند .