نتایج آزمون تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی بیمه دانا بزودی اعلام می شود

نتایج آزمون تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی بیمه دانا بزودی اعلام می شودآزمون تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی روز سوم آبان ماه سال جاری توسط مدیریت های آموزش وامور اداری در محل ساختمان سعدی بیمه دانا برگزار شد.

در این آزمون که به صورت ۵۰ سوال چهار گزینه ای برگزار شد، ۹۴ نفر از همکاران شرکتی حضور داشتند و به مدت یک ساعت به سوالات مطرح شده پاسخ دادند.

سوالات مطرح شده در آزمون از کتاب های کلیات بیمه نوشته آیت کریمی، قانون بیمه مصوب سال ۱۳۱۶ و قانون بیمه مرکزی و بیمه گری مصوب ۱۳۵۰، نظام نامه اخلاق و رفتار بیمه دانا، اساسنامه شرکت، زبان انگلیسی بیمه ای و سنجش هوش استخراج شده بود. نتایج این آزمون پس از برگزاری مصاحبه تخصصی با پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.

گفتنی است: دکتر ابراهیم کاردگر نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا اوایل مهر ماه سال جاری در نشست هم اندیشی تبیین سیاست های جدیدشرکت، خواستار تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی شده بود که با سپری شدن حدود یک ماه از وعده دکترکاردگر، اولین دوره آزمون تغییر وضعیت استخدامی کارکنان شرکتی با حضور ۹۴ نفر برگزار شد.

دکتر کاردگر از بدو ورود به شرکت بیمه دانا با اعمال سیاست های تشویقی کارکنان شرکت را به پیگیری و مشارکت بیشتر ترغیب کرده که این امر با استقبال کارکنان همراه بوده است، بطوری که اثرات مثبت آن را می توان در عملکرد یک ماه گذشته شرکت بوضوح رویت کرد.

print


انتشار : ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸

نظر دهید !!!

نظر شما برای “نتایج آزمون تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی بیمه دانا بزودی اعلام می شود”