جلسه  شورای هماهنگی شرکتهای بیمه استان قزوین برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی شرکتهای بیمه استان قزوین برگزار شدجلسه شورای هماهنگی شرکتهای بیمه روز پنجشنبه مورخ ۲۶/۰۵/۹۶ با حضور معاون اجرایی سندیکای بیمه گران ایران و روسای شرکتهای بیمه در شرکت سهامی بیمه ایران استان قزوین برگزار شد .


به گزارش خبرگزاری مراقب بیمه به نقل از روابط عمومی بیمه ایران استان قزوین ، معاون اجرایی سندیکای بیمه گران ایران در این جلسه ضمن تشکر از مدیریت بیمه ایران استان قزوین در برگزاری جلسه به نقش و اهمیت جایکاه سندیکای بیمه گران اشاره کرد و گفت : این شورا با توجه به ضرورت ایفای نفش فعال تر و هماهنگ صنعت بیمه در استانها و حضور نمایندگان صنعت در شوراها و جلسات استانی مربوط ، جهت طرح و پیگیری دیدگاهها و با توجه به فقدان تشکیلات خاص در این زمینه و کمک به منظور نوسعه فرهنگ بیمه و افزایش ضریب نفوذ بیمه در استانها و ایجاد هماهنگی ووحدت رویه در اجرای اصول بیمه گری و توسعه بازار و تعامل با مسئولین استان تشکیل گردید .

“حسن دهگاهی ” اهداف این شورا را ایجاد هماهنگی ووحدت رویه در فعالیتهای بیمه ای و توسعه بازار ، افزایش و گسترش ضریب نفوذ بیمه ، کوشش برای حفظ و تقویت سلامت بازار بیمه در استانها و گسترش معیارهای اخلاقی و حرفه ای وپرهیز از رقابت های غیر سازنده در صنعت بیمه عنوان کرد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد : به منظور دستیابی به اهداف تعیین شده، شورای هماهنگی بیمه های بازرگانی در استان وظایفی از جمله کوشش مشترک برای آشنا کردن مردم با مزایای بیمه و ارتقاء سطح فرهنگ بیمه در جامعه ،شناسایی امکانات ،قابلیت ها ،محدودیت ها و جالش های رشد و توسعه بیمه ، ایجاد هماهنگی و تشکیل جلسات مشترک مدیران شعب بیمه با مدیران ارشد و مسئولین و فعالان اقتصادی ، بررسی روشهای رقابت منصفانه و پرهیز از روشهایی که صنعت بیمه را دچار زیان و بدنامی می کند دارد.

دهگاهی با بیان اینکه ،جلسه شورای هماهنگی تاکنون در ۱۵ استان برگزار گردیده و رئیس شورا و نائب رئیس و دبیر نیز انتخاب شده است از مدیران شرکتها خواست در انتخاب منتخبین خود نهایت دقت را داشته باشند و به افراد متعهد و توانمند رای دهند .

“محسن شمس ” ،مدیر کل بیمه ایران استان قزوین نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از تشکیل شورای هماهنگی شرکتهای بیمه برگزاری این گونه نشستها را یاعث رشد و ترقی صنعت بیمه دانست .

در ادامه این جلسه انتخابات برگزار و آقایان رامین دلیری از بیمه آسیا به عنوان رئیس شورا، مهدی نظریان از بیمه پاسارگاد به عنوان نائب رئیس و سید مسعود حسینی از بیمه دانا با اکثریت آرا به عنوان دبیر شورا استان قزوین انتخاب شدند.

print


انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۵ -- کد خبر: 120‘۹۶’

نظر دهید !!!

نظر شما برای “جلسه شورای هماهنگی شرکتهای بیمه استان قزوین برگزار شد”