رئیس محترم هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بیمه ایران از شعبات استان قزوین بازدید کرد

رئیس محترم هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بیمه ایران از شعبات استان قزوین بازدید کرد 

رئیس محترم هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بیمه ایران به همراه عضو محترم هیات مدیره و هیات همراه از شعبات قزوین ،تاکستان و شهر صنعتی البرز بازدید و در جریان فعالیت شعبه های متبوع خود قرار گرفت .

به گزارش خبرگزاری مراقب بیمه به نقل از روابط عمومی بیمه ایران “محسن پورکیانی ” روز شنبه مورخ ۲۸/۰۵/۹۶ در این بازدید اصلاح وضع مالی بیمه ایران ،افزایش توانگری مالی و متناسب کردن ترکیب پرتفوی شرکت بیمه ایران را از برنامه های سال جاری خود عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: اهتمام امور در شرکت برای فروش بیشتر بیمه نامه است که امید است با مدیریت ریسک که توسط مدیران شعب صورت می گیرد بهترین بیمه نامه ها جذب تا شاهد بهترین و قابل توجه ترین پرتفوی در صنعت بیمه ایران باشیم .

پورکیانی تصریح کرد: توانگری مالی بیمه ایران که در سال ۹۴ افت کرده بود دوباره مسیر صعودی را پیش گرفت که نشانه بسیار مهم و مثبتی برای این شرکت می باشد و موفق شد در سال ۹۵ رشد حق بیمه را از ۷ درصد در سال ۹۴ به ۱۶ درصد در سال ۹۵ برساند.

این مسوول ادامه داد:نرخ رشد پرداخت خسارت در سال ۹۴ معادل ۸ درصد بوده است که در سال ۹۵ رشد ۲۲ درصدی داشته است.

مدیرعامل بیمه ایران سال ۱۳۹۶ را سال مهم مهمی و نقطه عطفی برای کارکنان شرکت دانست و خاطر نشان کرد: الحمداله بیمه یران با همکاری مدیران ،کارکنان و شبکه فروش جایگاه اصلی خود را در صنعت بیمه بیش از پیش بدست آورده است.

پورکیانی گفت : خوشبختانه بیمه ایران، توانایی از پیش روی برداشتن بزرگترین مشکلات و ناملایمات را دارد و می تواند تهدیدهای گذشته را به فرصتی در سال آینده بدل سازد که این مهم نیاز به برنامه ای خلاقانه، عزمی جزم و همدلی وافر دارد و این چیزی است که به لطف خداوند در حال حاضر در بیمه ایران وجود دارد.

وی در ادامه سخنان خود از شبکه فروش به عنوان بازوی توانمند شرکت یاد کرد و گفت : ۵۰درصد پرتفوی شرکت در دست سایر شرکتهاست که امید است با همکاری و فعالیت بیش از پیش شبکه فروش فضاهای پنهانی که در استان قزوین وجود دارد جذب و از پتانسیلهای استان کمال استفاده را در جهت جذب پرتفوی بیشتر گردد.

رئیس هیات مدیره بیمه ایران کرد: با توجه به اینکه استان قزوین به عنوان قطب صنعتی کشور می باشد انتظار می رود در سایر رشته ها از رشد چشمگیری برخوردار باشد .

پورکیانی با بیان اینکه شرکت بیمه ایران در کل کشور به دنیال نماینده کم کار با کارمزد پایین نمی باشد افزود: به دنبال جذب نماینده با پرتفوی بالا می باشیم که با توجه به محدودیت های بیمه مرکزی ، نمایندگان باکارمزدهای پایین لغو و از چرخه فعالیت حذف خواهند شد .
این مقام مسوول ادامه داد: با توجه به مشکلات مالی که در چند سال اخیر گریبانگیر شرکت شده است سیاستهای شرکت بیشتر به دنیال فروش نقدی بیمه نامه ها می باشد که خوشبختانه فضا برای فعالیت بیشتر نمایندگان فراهم شده است .
پورکیانی افزود: شبکه فروش نیازمند آموزشهای مستمر است و با تقویم آموزشی مدون شده این امر برای نمایندگان میسر شده است و لازم است مدیران استانها نیز اهتمام ورزند که این امر بیش از پیش محقق یابد.

مدیر عامل بیمه ایران درادامه با اشاره با فعالیت شعب تاکستان و شهر صنعتی البرز گفت : پتانسیلهای بسیاری در این دوشهرستان وجود دارد که باید با آموزش نمایندگان،تبلیغات و بازاریابی پرتفوی شرکت به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

پورکیانی خاطرنشان کرد: حرکت استراتژیک این شرکت به سمت بیمه های عمر و زندگی است که خوشبختانه بیشترین نرخ رشد در بیمه های زندگی را داشته است .

وی افزود: متاسفانه صنعت بیمه در بین روستائیان نادیده گرفته است که باید با فعال کردن نمایندگان در روستاها و تبلیغات بیمه بازنشستگی در رشته های عمر و پس انداز و تقسیم بندی آنها این امر بیش از پیش فعال گردد.
رییس هیات مدیره بیمه ایران خاطرنشان کرد: هنر تمامی مدیران، کارکنان و شبکه فروش این است که بتوانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل و از فرصتها استفاده کنیم که این امر با همدلی و اتحاد یکایک شما عزیزان محقق می گردد.

پورکیانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : بیمه ایران همچنان دارای بالاترین حق بیمه تولیدی است که خوشبختانه در اسرع وقت خسارتهای زیاندیدگان نیز پرداخت می شود .

عضو هیات مدیره بیمه ایران نیز در این بازدید و در جمع روسای شعب بیمه ایران استان قزوین ضمن تقدیر از عملکرد مثبت مدیریت استان قزوین گفت : استان قزوین جزء استانهای پیشرو در ارائه خدمات بیمه ای می باشد.

دکتر “منصور رحیمی باغ ابریشمی” با بیان اینکه بسیاری از شیوه های بیمه ای در آینده نزدیک در بیمه ایران تغییر خواهد کرد افزود: براساس شیوه های جدید که ریاست محترم جمهوری نیز با جدیت آن را دنبال می کند از این پس مراجعه بیمه گزار به نمایندگان را نخواهیم داشت و صدور بیمه نامه ها الکترونیکی خواهد شد .

وی افزود : همانگونه که استان قزوین در بسیاری از شیوه های بیمه ای از جمله درمان پیشتاز بوده است امید است شبکه فروش در این زمینه نیز قافله نوآوری و فروش بیمه نامه عقب نماند.

مدیر کل هماهنگی امور استانها و شعب شرکت بیمه ایران نیز در این جلسه ضمن تقدیر از حضور ارزشمند مدیر عامل بیمه ایران در استانها گفت: علیرغم مشغله های بسیاری که وجود دارد این حضور ارزشمند باید قدر دانسته شود.

“خسرو حقیقی پناه ” ضمن تشکر از مدیریت استان قزوین به فعالیت شبکه فروش اشاره کرد و گفت: نمایندگان می توانند جایگاه استان را به جایگاه بالاتری سوق دهند زیرا خوشبختانه پتانسیلهای بسیار زیادی در استان وجود دارد که باید نهایت استفاده از آن شود .

وی، همچنین به سیاست مدیر عامل محترم شرکت بر شعبه محوری و نماینده محوری اشاره کرد و گفت : حسب دستور مدیر عامل کارگروهی تشکیل شده که براساس آن بسیاری از امور به استانها تفویض خواهد شد .

حقیقی پناه خاطرنشان کرد: بیمه بعنوان یک مولفه اقتصادی، نقش مهمی در اقتصاد کشورها داشته و هرچه سهم صنعت بیمه در تولید ناخالص داخلی و ضریب نفوذ آن بیشتر باشد اقتصاد آن کشور پیشرفته‌تر خواهد بود.

مدیر کل هماهنگی امور استانها و شعب شرکت بیمه ایران افزود: بیمه زندگی بزرگترین بخش صنعت بیمه در دنیاست، زیرا از یک سو با هدایت سرمایه‌های کوچک خانوار به سوی ایجاد ظرفیت‌های اقتصادی و از سوی دیگر با رفع دغدغه‌های آتی نهادها خانواده به عنوان عرضه کننده نیروی کار، نقش انکارناپذیری در توسعه اقتصادی و اجتماعی دارد.

مدیرکل بیمه ایران استان قزوین نیز ضمن خوشامدگویی به مدیر عامل و رییس هیات مدیره محترم و اعضای هیات مدیره ضمن تشریح فعالیتهای خود از زمان تصدی مدیریت استان قزوین گفت : تمام تلاش روسای شعب ،کارکنان و شبکه فروش افزایش پرتفوی و ترکیب متناسب رشته های بیمه ای میباشد.

“محسن شمس” ، اولین اقدام خودرا تعطیلی شعبه فرهنگیان (اشخاص) و ادغام آن با شعبه شهید رجایی عنوان کرد و افزود: با ادغام شعب، سالیانه حدود یک میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال در هزینه ها صرفه جویی و موجبات رضایت ارباب رجوعان گردید.

وی تعمیر و بازسازی شعبه طالقانی ،توجه ویژه به شبکه فروش ، آموزش نیروی انسانی به عنوان اصلی ترین سرمایه شرکت، ساماندهی کارشناسان آزاد و تخصیص کد کارشناسی ، تاسیس واحد خسارت اتومبیل ، پرداخت تمامی خسارتهای درمان و نداشتن خسارت معوق، شفاف سازی صورتهای مالی ، به روز بودن اقلام باز ، حذف چک و موفق بودن استان در مجامع فصلی سال ۹۵ را از دیگر اقدامات خود از مهرماه ۹۵ تاکنون عنوان کرد.

در ادامه این بازدید یک روزه فعالیتهای شعب تاکستان ، شهرصنعتی البرز و واحد خسارت اتومبیل مورد بررسی قرار گرفت و رییس انجمن صنفی نمایندگان نیز مطالبی را بیان نمودند .

همچنین ،جذب نمایندگان جدید با پرتفوی بالا ، تعمیر و بازسازی شعبه تاکستان وشهر صنعتی ،ساماندهی شبکه فروش در استانها مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

گفتنی است استان قزوین دارای ۱۰۲ نماینده می باشد که از مجموع آن ، ۸نمایندگی و شرکت خدمات بیمه ای در شهرصنعتی،۱۰نمایندگی در تاکستان و ۸۳نمایندگی و شرکت خدمات بیمه ای در قزوین می باشد.

print


انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵ -- کد خبر: 106‘۹۶’

نظر دهید !!!

نظر شما برای “رئیس محترم هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بیمه ایران از شعبات استان قزوین بازدید کرد”