کسب ۸۸۲ میلیارد تومان حق‌‌بیمه تولیدی در ۱۰ماهه سال۹۶

کسب ۸۸۲ میلیارد تومان حق‌‌بیمه تولیدی در ۱۰ماهه سال۹۶


"حق‌‌بیمه تولیدی شرکت بیمه‌‌کوثر در 10ماهه سال96 با بهبود ترکیب پرتفو به 882 میلیارد تومان رسید."

به گزارش  مراقب بیمه از روابط‌عمومی و اعلام رییس اداره برنامه‌ریزی شرکت بیمه‌کوثر؛ اجرای سیاست اصلاح ترکیب پرتفو در ۱۰ماهه سال۹۶  موجب شد سهم رشته شخص ثالث و سرنشین  از ۶۱درصد به ۴۶درصد کاهش و سهم بیمه‌های زندگی از ۱۳درصد به ۱۹درصد افزایش یابد.

محسن آصفی گفت: در این دوره رشته‌های مهندسی، مسئولیت، آتش‌سوزی و زندگی شرکت هر کدام ‌به‌ترتیب با رشد ۱۸۲، ۵۹، ۵۸ و ۵۸ درصد نسبت ‌به مدت مشابه سال گذشته بیشترین درصد رشد فروش را میان سایر رشته‌ها داشته ‌است.

وی با بیان اینکه در مدت یادشده، شرکت ۵۹۵میلیارد تومان خسارت به بیمه‌گذاران پرداخت کرده‌است، خاطرنشان‌کرد: از کل خسارت‌های پرداختی، سهم رشته شخص‌ثالث و سرنشین ۵۱درصد، سهم بیمه درمان ۱۸درصد و سهم بیمه‌های زندگی ۱۲درصد و نسبت خسارت بیمه‌کوثر در این مدت ۶۷درصد بوده است.

رییس اداره برنامه‌ریزی شرکت با اشاره به اینکه ارتقای جایگاه شرکت در صنعت بیمه و حفظ سطح یک توانگری مالی برای دومین سال متوالی، حاصل تلاش تمامی حوزه های عملکردی ستادی و استانی بوده است، افزود: وصول مطالبات، سرمایه‌گذاری‌های مناسب در بازارهای زود بازده، مدیریت ریسک و حرکت در راستای برنامه‌های تدوینی موجب تحقق اهداف و بودجه مصوب شده است.


انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
تعداد بازدید : 39


نظر دهید !!!

نظر شما برای “کسب ۸۸۲ میلیارد تومان حق‌‌بیمه تولیدی در ۱۰ماهه سال۹۶”

قالب وردپرس