بیمۀ آرمان شش ساله شد


"علیرضا بیانیان مدیرعامل بیمه آرمان در پیامی سالروز تأسیس این شرکت را به کارکنان، سهامداران و ذی نفعان شرکت تبریک گفت."
علیرضا بیانیان مدیرعامل بیمه آرمان در پیامی سالروز تأسیس این شرکت را به کارکنان، سهامداران و ذی نفعان شرکت تبریک گفت.
متن پیام به این شرح است:
فرارسیدن هیجدهم بهمن، ششمین سالروز تأسیس بیمۀ آرمان را که متقارن با ایام مبارک دهۀ فجر و جشن های سالگرد پیروزی  انقلاب  اسلامی است، به همه مدیران و کارکنان عزیز، نمایندگان سختکوش، سهامداران و بیمه گذاران گرانقدر این شرکت تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
قطعاً اقدامات و دستاوردهای شایسته بیمۀ آرمان در خدمت رسانی به مشتریان و بیمه گذاران، نتیجه ی تلاش، همدلی، همفکری و هم افزایی مدیران و کارکنان متعهد و متخصص این شرکت است و سالروز تأسیس بیمۀ آرمان بهانه‌ای است تا از تلاش ها و مساعی تمامی همکاران عزیزم که برای رشد و توسعۀ این شرکت از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند، تشکر و قدردانی نمایم.
اینجانب از داشتن همکارانی که در کمال صداقت و با تکیه بر پشتکار و دانش فنی و حرفه ای خود در مسیر رشد و شکوفایی و تحقق اهداف شرکت و رضایت‌مندی مشتریان، سهامداران و ذینفعان حرکت می کنند، بر خود می‌بالم و ثمرۀ زحمات آنها را پاس می دارم.
احساس امنیت، اصلی‌ترین و بنیادی‌ترین نیاز بشر است و یکی از مطمئن‌ترین روش‌های احساس امنیت، بیمه است و امیدوارم بیمه آرمان با ایجاد خلاقیت و نوآوری و ارائه محصولات و پوشش‌های بیمه‌ای مورد نیاز مردم، مسیر رشد و تعالی کشور را بیش از پیش هموار سازد.

انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
تعداد بازدید : 52


نظر دهید !!!

نظر شما برای “بیمۀ آرمان شش ساله شد”

قالب وردپرس