برگزاری همایش شهروندی شرکت بیمه تعاون

برگزاری همایش شهروندی شرکت بیمه تعاون


"اولین همایش شهروندی شرکت بیمه تعاون با حضور مدیران ارشد سازمانی و کارکنان شعب سراسر کشور برگزار شد ."

به گزارش مراقب بیمه از روابط عمومی ، در ابتدای این همایش که مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا در محل هتل المپیک تهران و با حضور کارکنان سراسر کشور برگزار شد ،  ذوالفقاری رئیس هیئت مدیره ضمن خوش آمدگویی و تبریک روز میلاد، به ترسیم سیاستهای عالیه شرکت پرداخته و همت و تدبیر همه پرسنل و مدیران را جهت نیل به این اهداف خواستار شدند .

در ادامه دکتر مظلومی مدیر عامل شرکت بیمه تعاون نیز ضمن خیر مقدم به حاضرین در همایش اظهار امیدواری کردند که با تلاش و کوشش همه همکاران در حوزه های مختلف فعالیت ، شرکت بیمه تعاون در صنعت بیمه به نقطهای از اطمینان و آرامش برای همه بیمه گذاران و فعالین جهت همکاری و تعامل خواهد رسید .

وی در ادامه گفت : عبور از سقف پرتفوی مصوب سال ۹۶ توسط شرکت و جذب سهم بسیار بالا از پرتفوی بازار در سال آینده ، میسر نیست ، الا به همت و تلاش تمامی کارکنان و تدبیر و مدیریت و هماهنگی بین واحدهای سازمانی .

در ادامه مراسم  مهندس جمالی مدیر فناوری اطلاعات به همراه  پور یوسفی مدیر امور اداری ، مهندس بابا کردی مدیر بیمه های مسئولیت و دکتر همتی مدیر بیمه های اشخاص شرکت بیمه تعاون به بیان دیدگاهها ، عملکرد و افق پیش روی سازمانی پرداختند .


انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
تعداد بازدید : 283


نظر دهید !!!

نظر شما برای “برگزاری همایش شهروندی شرکت بیمه تعاون”

قالب وردپرس