باند اختلاس در یکی از شرکت‌های بیمه متلاشی شد/ تحقیقات ادامه دارد

باند اختلاس در یکی از شرکت‌های بیمه متلاشی شد/ تحقیقات ادامه دارد


"مردم موارد مشابه را به سازمان بازرسی اطلاع دهند و تحقیقات همچنان ادامه دارد."

به گزارش مراقب بیمه از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، در پی وصول اطلاعیه‌ای راجع به سوء جریان‌هایی در یکی از شعب شرکت‌های بیمه در یکی از شهرستان‌های جنوبی کشور به بازرسی‌کل استان، پرونده‌ای تشکیل و با بررسی مدارک مربوطه مشخص شد تعدادی از اسناد موجود در پرونده‌ها، جعلی می‌باشد.
همچنین با بررسی بیشتر موضوع، مشخص شد یکی از کارکنان آن شرکت بیمه‌ای در شهرستان مذکور، با همدستی افرادی خارج از مجموعه بیمه، با فریب بازماندگان اشخاصی که در اثر سکته قلبی و یا در سال‌های قبل مرگ طبیعی داشته‌اند،  اقدام به اخذ مدارک اولیه نموده و سپس با جعل آنها، دیه مربوطه را اخذ و به حساب‌های اطرافیان خود واریز کرده‌اند.
با تلاش بازرسان اداره کل بازرسی استان مربوط و با ارسال اولیه گزارش و احراز وقوع جرم برای دادسرای عمومی و انقلاب آن شهرستان، در حال حاضر دو نفر به اتهام اختلاس و جعل اسناد بازداشت شده‌اند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
سازمان بازرسی کل کشور از همه هموطنان گرامی می‌خواهد تا ضمن حفظ هوشیاری، در دام این‌گونه افراد سودجو و کلاهبردار قرار نگیرند و موارد مشابه را به اداره کل بازرسی استان مربوطه اطلاع دهند.


انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
تعداد بازدید : 826


نظر دهید !!!

2 دیدگاه برای “باند اختلاس در یکی از شرکت‌های بیمه متلاشی شد/ تحقیقات ادامه دارد”

  1. مصطفی

    سلام ای کاش منوشتین کدام شرکت بیمه بوده !!!!!!!!!!!!!

  2. ......

    حیف که صنعت بیمه یه آدم دلسوز نداره …

قالب وردپرس